Ove godine sam ih prvi put pravila, za slavu. Bile su primećene! Recept je sa interneta skinut jako davno, ne znam čiji, nažalost. Da se ne bi zaturio, delim ga sa vama!
Ove godine sam ih prvi put pravila, za slavu. Bile su primećene! Recept je sa interneta skinut jako davno, ne znam čiji, nažalost. Da se ne bi zaturio, delim ga sa vama!
Sastojci
Priprema
Ratluk malo usitniti i preliti vrućom vodom. Rukama dobro umesiti, pa dodati prah šećer i kokos. Ujednačiti masu i od nje praviti kuglice koje su u prečniku manje od papirnatih korpica. Formirane kuglice poređati na tacnu dok se ne pripremi čokolada.
Čokoladu polako otopiti sa uljem i margarinom, i njome napuniti papirne korpice do pola. Na čokoladu spustiti kokos-kuglicu i ostaviti da se čokolada stegne.
Posluživanje
Poslužiti uz ostale sitne kolače. Dobra strana im je što mogu i da se zamrzavaju, pa dobro dođu kad vam "padne šećer" !!! Zavučete ruku u zamrzivač, izvadite jednu, i za tren oka možete i da je pojedete!
Kako je tebi ispao recept?
5